Volejte 603 982 165

MALBIS - Nikola Šíma | Malíři a natěrači

MALBIS - Nikola Šíma
Korunní 1077/31
709 00 Ostrava - Mar. Hory

Materiály používané našimi malíři

Používáme především prověřené materiály domácích i zahraničních výrobců. Pro dosažení nejvyšší kvality důsledně dodržujeme aplikační postupy doporučené výrobcem nátěrových hmot. Věříme že si z naší široké nabídky materiálů vyberete.

Primalex

Společnost Primalex Břasy, založená roku 1877 navazuje na úspěšnou tradici značky a od začátku 90. let 20. století zvýšila svůj podíl na trhu malířských nátěrových hmot pro stavebnictví z necelých 30 na více než 50 %. Přes 670 000 tun prodaných nátěrových hmot, nebo-li cca 5,3 miliardy m2 vymalovaných ploch je hmotným, resp. plošným vyjádřením úspěchů nejprodávanějšího a nejznámějšího nátěrového systému na českém a slovenském trhu. Tuto značku naši malíři i zákazníci znají moc dobře.

Společnost Primalex vyrábí :

Düfa

Barvy a renovační materiály pochází z německé mateřské firmy Meffert AG, která má více jak padesátiletou tradici a patří k předním společnostem tohoto charakteru v Evropě s celoevropskou působností . Materiály s logem barevného ježka, symbolem ochrany životního prostředí a barevnosti, se na území Čech a Moravy objevily v roce 1992. Naši malíři a natěrači tuto značku nejraději používají na nátěry fasád.

Společnost Düfa vyrábí:

ICI Group (Imperial Chemical Industries)

Společnost byla založena před téměř 80 lety, v roce 1926, sloučením čtyř největších chemických výrobců ve Velké Británii. Nyní je ICI Group světovým gigantem s více než 33.000 zaměstnanci, 50.000 výrobky a ročním obratem přesahujícím 260 miliard korun.

ICI Paints v České republice

V České republice hájí barvy ICI její dceřinná společnost Commenda ČR, s.r.o. Za více než 10 let své existence získala vysoké renomé komplexností svých služeb a zejména kvalitou produktového portfolia. Hlavní produktové řady Dulux, Xyladecor, Hammerite Cimsec dnes neodmyslitelně patří na vrchol ve svých kategoriích. 1. 4. 2006 došlo k přejmenovaní společnosti na ICI Paints CZ, s.r.o.

Dulux

Představuje ucelený systém vnitřních i vnějších barev na stěny, fasády, dřevo a kov. Naprostá většina produktů Dulux se tónuje na tónovacích automatech a zákazník má tak možnost vybrat si až z 12000 odstínů. Tyto odstíny je možné kdykoliv přesně zopakovat. Zákazník si navíc může sladit do stejného barevného odstínu různé prvky interiéru i exteriéru. Řada produktů Dulux nese označení "Best by Test" (nejlepší v testu). Jedná se o anonymní testování výrobků britskými profesionálními malířskými firmami a Dulux se již mnoho let opakovaně umísťuje na prvním místě. Naši malíři a natěrači velice rádi pracují s touto značkou, nikdy nezklamala.

Xeladecor

Tuto produktovou řadu představují základní a finální lazury a laky na dřevo. Základní nátěry mají jak preventivní účinky proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbám (Xylamon ipregnační základ), tak slouží k ochraně již napadeného dřeva (Xyladecor Xylamon smrt červotočům). Finální lazury pak zvýrazňují přirozenou krásu dřeva. Xyladecor ochranná lazura ve 12 odstínech je určena především pro obložení, ploty, kolny a zahradní domky. Silnovrstvé lazury Xyladecor Oversol a Xyladecor Royal pak pro okna, dveře, pergoly a zahradní nábytek. Novinkou a hitem loňského roku jsou podlahové laky na vodní i polyuretanové bázi.

Hammerit

Barvy na kov mají řadu unikátních vlastností, které je odlišují od ostatních barev. U běžných nátěrových hmot je pravidlem aplikace nejprve základní nátěr a teprve poté vrstva krycí, většinou ve dvou nátěrech. Z tohoto důvodu bych vyvinut Hammerite rychleschnoucí a jednoduše použitelné nátěry, které se dají nanášet přímo na kov, aniž by vyžadovaly základovou barvu. Speciální složení využívá technologii s přídavkem skleněných vloček, které po zaschnutí vytvářejí mimořádně pevnou bariéru proti vlhkosti. Hammerite je tedy možné nanášet přímo na rez.

Brillux

Společnost Brilux byla založená roku 1889, v Německu, vyrábí vysoce kvalitní, ekologické nátěrové systémy. Výhradní dovozce pro Českou republiku je společnost Brillcolor s.r.o.

Společnost Brilux vyrábí :

Bondex

Výrobky značky Bodex jsou produktem německé společnosti Dyrup, světového lídra ve výrobě produktů na ochranu dřeva. Barvy Bondex jsou ekologické a obohacené programem pro zušlechťování dřeva v interiérech. Výhradní dovozce produktů Bondex pro Českou republiku je společnost Montako Color s.r.o., působící na českém trhu od roku 1996. BONDEX si v letošním roce připomíná 10. výročí existence v České republice.

Produkty Bondex :

Tikkurila

Společnost Tikkurila byla založená v roce 1862, v Helsinkách ( Finsko ). Je součástí mezinárodního chemického koncernu Kemira. Produkty vyráběné skupinou Tikkurila Paints OY nabízí řešení povrchových úprav pro bydlení. Výroba nátěrových hmot pod značkou Tikkurila podléhá přísným ekologickým kritériím a kontrole jakosti. V objemu výroby patří Tikkurila Group mezi prvních deset největších producentů v Evropě. Výhradní dovozce produktů Tikkurila pro Českou republiku je společnost Montako Color s.r.o., působící na českém trhu od roku 1996.

Společnost Tikkurila vyrábí :

Caparol

Německá společnost založená roku 1889. Výrobní a odbytové závody koncernu jsou rozšířeny po celé Evropě. Na české trhu působí od roku 1994.

Společnost Caparol vyrábí :

Mistral

Společnost Mistral byla založená v roce 1996 nedaleko Náchodu. Základem filosofie společnosti MISTRAL byla od samého začátku výroba kvalitních barev. Nátěry MISTRAL se prodávají v distribuční síti velkoobchodů a maloobchodů po celé České republice a na Slovensku. Kromě těchto tradičních teritorií společnost vyváží své výrobky také na zahraniční trhy.

Společnost Mistral vyrábí :

Teluria

Společnost Teluria byla založená v roce 1910, nedaleko Brna Ing. Jeřábkem, který začal vyrábět práškovou barvu pro interiéry. Od té doby se společnost Teluria stala významným producentem nátěrových hmot, známých nejen v Evropě a Asii ale dokonce i v Africe.

Společnost Teluria vyrábí :

Jub

Mateřská firma vzniklá již v roce 1875, nachází se ve Slovinsku, dceřiné společnosti, zastoupení a partnerské firmy jsou v mnoha dalších zemích. Tuto značku si oblíbily jak naši zákazníci, tak i naši malíři a natěrači pochvalují její kvality.

Společnost Jub vyrábí :

Het

Firma HET je českou výrobní společností, která si své výrazné postavení na trhu interiérových i fasádních barev, v silně konkurenčním prostředí vydobyla především dobrým jménem svých výrobků, pružnou a vstřícnou obchodní politikou, vysoce profesním přístupem svých pracovníků ke každému zákazníkovi a rovněž dynamickým rozvojem sortimentní nabídky podle potřeb trhu. Naši malíři výrobky této značky s oblibou používají.

Společnost HET vyrábí :

Herbol

Firma Herbol je německou výrobní společnosti. Výhradní dovozce a prodejce barev Herbol pro český trh je společnost Barvy laky Černokostelecká, Praha. Naši malíři a natěrači s materiálem této značky rády pracují.

Společnost Herbol vyrábí :

STO

Z původní cementárny a vápenky ve Weizenu, založené v roce 1835 v jižním Bádensku, se vyvinula Sto AG - celosvětově činný koncern, který platí ve svém oboru za specialistu na fasádní zateplovací systémy vyrábějící vysoce kvalitní materiály pro povrchové úpravy fasád i interiérů (barvy a omítky). Díky svým vysokým technickým inovacím a kompetenci v hlavní oblasti působení, t.j. zateplování fasád, zaujímá Sto první místo na celosvětovém trhu.

Společnost STO vyrábí :

Adler

Výhradním zástupcem rakouské firmy Adler pro český trh je od roku 1997 je Ademo.

Společnost Adler vyrábí :

Austis

Výroba stavebně-chemických hmot představuje dnes pro společnost Austis a.s. jednu z nejvýznamnějších aktivit. Byla zahájena ve výrobním závodě Dolní Slivno, kde je od roku 1992 realizována podstatná část výroby. K portfoliu výrobků společnosti AUSTIS a.s. patří nátěrové hmoty ETERNAL®, určené k úpravě dřeva, kovů, betonu a vláknocementu, které nacházejí široké uplatnění ve stavebnictví, výrobě betonových tašek a vláknocementové krytiny, dřevovýrobě, kovovýrobě a hutních provozech. Velké oblibě se těší i u řemeslníků, kutilů a zahrádkářů a používají ji i naši malíři a natěrači.

Společnost Austis vyrábí :

Výrobky značky Eternal :

Balakom

Společnost Balakom, a.s. patří mezi největší výrobce barev a laků v České republice. Chemická výroba v současném areálu v Opavě - Komárově začala již v roce 1907 výrobou maziv a tmelů. Výroba barev byla zahájena po 1. světové válce. Díky svým dlouholetým zkušenostem patří v současné době Balakom, a.s. ve výrobě barev a laků ke špičkám na českém trhu.

Společnost Balakom vyrábí :

Colorlak

V roce 1925 založil ing. Kirschner malou chemickou továrnu ve Starém Městě. Svoji podnikatelskou filosofii shrnul do jediné věty: „Vyrábět a prodávat barvy znamená, že pomáháte zachraňovat svým zákazníkům majetek před zkázou, že dáváte svým zákazníkům pomocí nových krásných barev více radosti ze života, více radosti z jejich majetku“. Výrobní závod ve Starém Městě byl po znárodnění v roce 1949 začleněn do národního podniku Barvy a Laky. V roce 1989 se závod osamostatnil pod názvem COLORLAK státní podnik. 1.9.1993 vzniká dnešní akciová společnost COLORLAK, a.s. Výrobky Colorlak používají nejenom naši malíři.

Společnost Colorlak vyrábí :

BARVY TEBAS s.r.o.

BARVY TEBAS s.r.o. patří mezi největší výrobce vodou ředitelných nátěrových hmot v České republice. Stěžejním výrobkem společnosti je univerzální akrylátová barva BALAKRYL Uni Mat V 2045, která se díky svým vlastnostem stala nejprodávanější univerzální vodou ředitelnou nátěrovou hmotou na tuzemském trhu a které byl udělen certifikát kvality Czech Made. Díky výborné kvalitě tyto výrobky používají naši malíři.

Společnost BARVY TEBAS s.r.o. vyrábí :

Feidal

Společnost Feidal, byla založená před 75 lety v Dortmundu.Vyrábí vysoce kvalitní , ekologické nátěrové hmoty. Výhradní zástupce pro českou republiku je Feidal ČR s.r.o.

Společnost Feidal vyrábí :

Qualichem

Qualichem, spol. s r. o., se sídlem v Mělníku byla založena v roce 1990. Hlavní činností je malotonážní výroba ekologických a vysoce účinných přípravků pro ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním, protipožárních nátěrů, insekticidních přípravků pro komunální hygienu a přípravků bazénové chemie, protiplísňových nátěrů, desinfekcí, přípravků na odstranění graffiti, přípravků na změkčování vody, čistících přípravků, přísad do betonů a maltových směsí apod.

KNAUF Praha s.r.o.

Společnost KNAUF Praha s.r.o. působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992.

Společnost KNAUF Praha s.r.o. vyrábí :

Rigips

Rigips s.r.o. je dceřiná společnost britského koncernu BPB - největšího světového výrobce sádrokartonu a sádrových produktů a jednoho z předních dodavatelů polystyrénových izolací na světě. Společnost Rigips nabízí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale také dokonalý stavební systém.

Společnost Rigips vyrábí :

Spokar

Akciová společnost Spojené kartáčovny je dědicem, nositelem a tvůrcem tradice kartáčnické výroby, která v Pelhřimově trvá více než 120 let. Spojené kartáčovny a.s. jsou největším výrobcem kartáčnického zboží ve Střední a východní Evropě. V současnosti se její výrobky prodávají ve více jak 15 zemích.

Společnost Spojené kartáčovány a.s. vyrábí :

Baumit

Za značkou Baumit stojí dva špičkoví rakouští výrobci stavebních hmot s více než 110 letou tradicí. V roce 1992 byla založena v Praze společnost Baumit, spol. s r.o. jako výhradní dodavatel a distributor stavebních hmot značky Baumit v České republice.

Společnost Baumit vyrábí :

MAPEI

Firma MAPEI byla založená v roce 1937 v Miláně a dnes představuje největšího výrobce lepidel pro stavební průmysl na celém světě a jednoho z největších výrobců chemických výrobků pro stavebnictví.

Společnost MAPEI vyrábí :

STOMIX

Společnost STOMIX byla založena v roce 1993 v obci Žulová na Jesenicku jako ryze česká privátní společnost. Společnost STOMIX se již od svého založení opírá o výrobní strategii postavenou na kvalitních zateplovacích systémech (ETICS).

Společnost STOMIX vyrábí :

STAVEBNÍ CHEMIE

Akciová společnost STAVEBNÍ CHEMIE, a.s. Slaný byla založena v lednu r. 1994 a od samého počátku se zabývá výrobou barev a speciálních nátěrů pro stavebnictví a památkovou péči.

Společnost STAVEBNÍ CHEMIE vyrábí :

Ceresit

Chemický koncern Henkel je právem označován za největšího výrobce značkových lepidel na světě. Henkel ČR, spol. s r.o., byla v bývalém Československu založena v roce 1991. Stavební chemie Ceresit, je nedílnou součástí nadnárodního koncernu Henkel. Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb.

Společnost Ceresit vyrábí :

Zdroj: www.aghammer.cz

kontaktujte nás | nahoru ^


MALBIS - Nikola Šíma
Korunní 1077/31
709 00 Ostrava - Mar. Hory

www.malbis.cz

+420 603 982 165

Magazín